RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 26 تير 1398 هجري شمسي


   
  کد خبر : 9238
  تاريخ انتشار : 30 ارديبهشت 1393 ساعت 08:41:38
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 
رئیس دانشگاه جاوید خبرداد:

 

   
افزایش چهار رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش سایت خبری-تحلیلی هلیل،رئیس دانشگاه جاوید جیرفت گفت: با مکاتبات انجام شده با وزارت علوم تعداد چهار رشته جدید به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه جاوید جیرفت در سال جاری افزوده شد.


رئیس دانشگاه جاوید جیرفت گفت: با مکاتبات انجام شده با وزارت علوم تعداد چهار رشته جدید به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه جاوید جیرفت در سال جاری افزوده شد که متقاضیان می توانند  علاوه بر دو رشته قبلی در این چهار رشته نیز ثبت نام کنند.

“هادی پورجاوید” در جمع خبرنگاران افزود: رشته های جدید شامل کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی  ومدیریت ساخت، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، مهندسی برق گرایشقدرت هستند.

وی با بیان اینکه جذب دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه تنها از طریق کنکور تحصیلات تکمیلی وزارت علوم انجام می شود اظهار داشت: پیش از این نیز دانشجویان در دو رشته مهندسی عمران گرایش سازه ، مهندسی کامپیوترگرایش نرم افزار مقطع کارشناسی ارشد در حاصل تحصیل بودند که با افزوده شده رشته های جدید تعداد رشته های این دانشگاه به شش رشته در مقطع کارشناسی ارشد رسید.

پور جاوید تعداد کل رشته های این دانشگاه را ۳۰ رشته ذکر کرد و ادامه داد: علاوه بر رشته های مقطع کارشناسی ارشد تعداد ۱۵ رشته کارشناسی و ۹ رشته کاردانی در این دانشگاه دایر است.

وی با بیان این مطلب که گروه های تحصیلی دانشگاه جاوید شامل کامپیوتر،عمران ،معماری ،برق ، مکانیک و سایر گروه ها است عنوان کرد: همچنین دانشگاه جاوید به عنوان یکی از ۸ مرکز برگزار کننده آزمون تافل اینترنتی در کشور فعالیت می نماید.

 
 
  نظرات بينندگان :
 

دکتر جاوید یکی از خادمین به فرهنگ جیرفت است دکتر جان مردم قدر شما که به شهرشون خدمت می کنید را می دانند هر جند می توانستید این سرمایه کذاری را در شهری دگه بکنید ولی ترجیح دادید در جیرفت صرف شود پس ما قدر شناس شماییم

دانشگاه جاويد با رشته هايي كه داره در جنوب كشور بي نظيره با وجود اين رشته ها نيازي به رفتن به شهرهاي ديگه نيست

دكترجاويد يكي از چهره هاي بسيار موفق و بي حاشيه شهر هستند كه به نظر من از توانايي ايشان بايد در خيلي از برنامه هاي شهر استفاده شود. انشاله اين رشته ها در اينده شهر بيشتر ديده ميشه

خداییش راست میگه دانشگاه آزاد فغانه . من علمی کاربردی بودم شهریه هاش خوب بود با این حال ما همیشه معترض بودیم . حق نظارت زوری می گرفتن بنام دانشگاه آخر ترم فهمیدیم خرج جیب رئیس و خانواده رئیس و کلکسیون ماشینهاشون تو دانشگاه می شده . البته دانشگاه بی سر و صحاب ما در کرمان - خیابان گلدشت واقع بود . یادش بخیر نباشد . رحمانی از کرمان

نا شکری نکن از دانشگاه آزاد که کمتر می گیره ،اگر جای ما بودی چه می کردی

اینقدر اس پاس میشه که جهنم هم رات نمیدن

شهریه چنان می گیرین آدم دربست میره جهنم!!!

 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::