RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 28 دي 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 44265
  تاريخ انتشار : 13 بهمن 1396 ساعت 00:17:40
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
اعتراف دولتی ها به ضعف عملکردها

به گزارش هلیل،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وظیفه هر مسؤولی است که پاسخگوی مردم باشد تا اینکه ضعف ما موجب ناامیدی مردم نسبت به نظام نشودو عملکرد ضعیف مدیران موجب تشدید این شرایط و هجمه علیه دولت می‌شود.

محمدجواد آذری‌جهرمی به عنوان نماینده رئیس جمهور جلسه شورای اداری شهرستان منوجان  اظهار داشت: امروز اگر استقلالی در منطقه و حرفی برای گفتن داریم با اراده امام راحل و رهبری ایشان است که مسیر را برای ما ترسیم کرد و شهدایی که با جانفشانی میراثی گرانبها بر جای گذاشتند.

وی بیان داشت: هر حکومتی نقاط ضعف و قوتی دارد و مزیت جمهوری اسلامی حمایت و پشتیبانی مردم از ولایت و رهبری است، زیرا این مردم کسانی بودند که در برهه‌های مختلف با تقدیم خون خود از ذره ذره خاک وطن و ناموس خویش دفاع کردند.

آذری‌جهرمی تصریح کرد: در برهه‌ای که تهاجم‌های فرهنگی امکان آشوب در کشور را فراهم می‌کرد، مردم به میدان آمدند و این فتنه را خنثی کردند، امروز نظام به حمایت مردم نیاز دارد، البته دولت نیز وظایفی در قبال معیشت مردم بر عهده دارد که باید آن‌ها را رفع کند.

وی با اشاره به صادرات غیر نفتی کشور افزود: با تلاش‌های صورت گرفته، صادرات غیر نفتی ما از صادرات نفتی پیشی گرفته و به شدت محسوس است، طبق فرمایش رهبری در مسیر رسیدن به قله سختی‌هایی وجود دارد که مهم‌ترین نکته در این مسیر بهبود شرایط و بذر امید است تا برای رسیدن به هدف ما را یاری دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه فتنه‌های دشمنان و ناامید کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی ادامه داد: با ابراز تأسف امروز شاهد آن هستیم که در کشور تهاجم‌هایی نسبت به ناامید کردن مردم به نظام جمهوری رخ می‌دهد.

 آذری‌جهرمی عنوان کرد: کسانی هستند که با تزریق یأس در کشور قصد دارند، امید مردم را از بین ببرند که ما باید در زمینه رفع این مشکلات تلاش مضاعف کنیم، وظیفه هر مسؤولی است که پاسخگوی مردم باشد تا اینکه ضعف ما موجب ناامیدی مردم نسبت به نظام نشود.

وی با اشاره به اینکه عملکرد ضعیف مدیران موجب تشدید این شرایط و هجمه علیه دولت در کشور می‌شود، ابراز داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری و اشتغال جوانان برنامه‌های خوبی برای سال آتی پیش رو داریم که جزئیات آن اعلام می‌شود و با همکاری دولت و بانک‌ها نخستین بخش پرداخت وام‌ها در حوزه اشتغال آغاز شده است.

آذری‌جهرمی با اشاره به مشکلات بیان شده در ابتدای جلسه توسط نماینده پنج شهرستان جنوبی و فرماندار منوجان، یادآور شد: از جمله مباحث مربوط به منطقه منوجان برق است که با وزارت نیرو مذاکراتی صورت گرفته است که امیدواریم، بتوانیم، تعرفه برق آبان‌ ماه را که زمستانی محاسبه می‌شود به تعرفه تابستانی اضافه کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مشکلات اراضی کشاورزی و مسکونی شهرستان منوجان که فاقد اسناد است، پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: چاه‌های آب معضلی سراسری است، زیرا کشور در بحران کم‌آبی قرار دارد.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در زمینه سهمیه کنکور دانش‌آموزان منوجان که با شهرستان جیرفت تطبیق داده شده است، اذعان داشت: تطبیق سهمیه‌ها در کنکور با شهرستان جیرفت در واقع توانمندسازی دانش‌آموزان است، زیرا این امر موجب ایجاد رقابت در میان آن‌ها می‌شود.

آذری‌جهرمی اضافه کرد: قطعاً دانش‌آموزان بیشتر تلاش می‌کنند که رتبه بالاتری در این زمینه کسب کنند، اما پیگیری‌های لازم برای ضایع نشدن حق دانش‌آموزان هر شهرستان انجام می‌شود و از آنجا که منوجان شهرستانی ورزشی اما فاقد امکانات ورزشی است، قول مساعد برای ایجاد فضای ورزشی می‌دهیم.

وی با اشاره به حوزه ارتباطات این منطقه اظهار داشت: 90 میلیارد تومان به حوزه ارتباطات استان کرمان تخصیص داده شده و در حال هزینه است و تاکنون یک‌هزار و 400 روستای آن که بیش از 7 هزار نفر جمعیت دارد، زیر پوشش خدمات ایرانسل و همراه اول قرار گرفته است و وضعیت ارتباطات مابقی روستاهای استان و روستاهای شهرستان منوجان تا پایان خرداد ماه انجام می‌شود.

 
 
  نظرات بينندگان :
 
 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::