RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 28 دي 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 44202
  تاريخ انتشار : 11 آذر 1396 ساعت 21:20:51
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
آخرین وضعیت مردم زلزله‌زده

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سید مصطفی آیت‌الهی‌موسوی" در جمع خبرنگاران از بازدید همه روستاهای منطقه زلزله زده خبر داد و گفت: با بازدیدی که از مناطق زلزله زده انجام دادیم از نزدیک به بررسی وضعیت مردم این مناطق پرداختیم تا کمبود و مشکلی نداشته باشند.

وی به تشریح اقدامات دستگاه‌های مختلف پرداخت و بیان کرد: بازسازی 87 قنوات منطقه که حدود 30 تا 80 درصد ریزش داشته‌اند، توسط مردم به صورت امانی از امروز آغاز شود و معطل اعتبارات نشوند.

معاونت امور عمرانی و فنی استانداری کرمان از تصویب ساخت 900 واحد مسکونی مقاوم در شهرستان راور خبر داد و بیان کرد: از امروز فرمانداری و بنیاد مسکن اقدامات لازم را در این خصوص آغاز کرده است.

وی با تاکید برآنکه واحدهای مسکونی خشت و گلی که از مقاومت کافی برخوردار نیستند، تخریب شوند، اظهار کرد: جایگزین خانه‌هایی که تخریب شده است، خانه مقاوم احداث شود.

آیت‌الهی‌موسوی با بیان اینکه امکان پر کردن سیلندرهای گاز مردم منطقه زلزله‌زده از فردا، تصریح کرد: انبارهای هلال احمر استان کرمان از طریق هلال احمر کشور تکمیل شود.

وی با بیان این مطلب که مصوب شده که مدرسه خلیج فارس که دچار مشکل شده بود، نوسازی آن انجام شود، عنوان کرد: مقرر شد که مشکلاتی که در شبکه مخابراتی داشتیم، یکی از اپراتورها شرکت مخابرات این مشکل را برطرف کند.

 
 
  نظرات بينندگان :
 
 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::