RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 28 دي 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 44175
  تاريخ انتشار : 21 آبان 1396 ساعت 18:29:27
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
شهردار جدید رفسنجان معارفه شد

به گزارش ایسنا منطقه کویر، در این مراسم محمدرضا عظیمی‌زاده به عنوان شهردار رفسنجان معرفی و از خدمات علی اکبر پورمحمدی شهردار سابق و محمد مختاری که مدتی سرپرستی شهرداری رفسنجان را عهده‌دار بود، تجلیل شد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان در این مراسم اظهار کرد: شهر رفسنجان مظلوم‌ترین شهر استان و در بین برخی شهرهای بزرگ کشور است و آن چیزی که شان و منزلت این شهر بوده و از بیرون به آن نگاه می کردیم، نیست.

علیار اسکندری نسب افزود: زحمات بسیار زیادی در طول دوران انقلاب و پس از آن در این شهر کشیده شده ولی به وسعت جمعیت و وضعیت شهر، آنطور که می باید این شهر آباد نیست.

وی عنوان کرد: اعتبارات دولتی شهر رفسنجان با جمعیتی بالغ بر 160 هزار نفر، بخاطر برخی شاخصهای توسعه یافتگی چندان زیاد نیست و حتی اصلا خوب نیست.

وی بیان کرد: شهردار رفسنجان باید با همت و تلاش خود و همکاران خود و شورای شهر، کاری کنند که رفسنجان در سطح کشور نمونه باشد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان تصریح کرد: شهر رفسنجان شهر بزرگانی چون آیت الله هاشمی رفسنجان، آیت الله عباس پورمحمدی، آیت الله هاشمیان و هزار شهید و سردار شهید می باشد.

اسکندری نسب همچنین از زحمات 10 ساله آقای پورمحمدی در مسئولیت شهرداری و همچنین از زحمات آقای مختاری در دوره سرپرستی در شهرداری تشکر و سپاسگزاری کرد.

به گزارش ایسنا، رئیس سابق شورای اسلامی شهر یزد نیز در این مراسم اظهار کرد: در دوره چهارم شورای اسلامی شهر یزد که با آقای عظیمی‌زاده کار می کردیم وقتی به شورای شهر رفتیم ایشان یکسال کار را شروع کرده بود.

حجت الاسلام زارعی بیان کرد: با توجه به توان و تجربه وی، به این نتیجه رسیدیم که ایشان کارشان را ادامه دهند و همه قبول داشتند و به پاکی و صداقت و قدرت ریسک پذیری بالای ایشان هنوز هم اعتقاد داریم.

وی در بیان توفیقات شورا و شهرداری دوره چهارم یزد، خاطرنشان کرد: پس از 45 سال درجه شهرداری یزد را در حد شهرداری کرج ارتقا دادیم و زمینه همراهی و همکاری در شهر رفسنجان بیشتر و قوی‌تر برای شهردار رفسنجان خواهد بود.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: در این چهار سال 120 میلیارد تومان در شهر یزد آسفالت انجام دادیم همچنین در زمان تصدی آقای عظیمی‌زاده به عنوان شهردار یزد، کارهای فرهنگی خوبی نیز انجام گرفت و در این دوره یزد ثبت جهانی شد و در خصوص آموزش شهروندی کارهای خوبی صورت گرفت.

زارعی به افزایش مناطق شهری شهرداری یزد به پنج منطقه اشاره و ابراز کرد: با قدرت ریسک بالای آقای عظیمی‌زاده بزرگترین تملک را انجام دادیم و یک کارخانه وسط شهر را به پارک هفتم تیر ملحق کردیم.

وی اضافه کرد: با توجه به توان و جرات آقای عظیمی‌زاده و همبستگی که در شهر رفسنجان وجود دارد، بنده در خصوص انتخاب وی به سمت شهردار رفسنجان خوشبین هستم.


 
 
  نظرات بينندگان :
 
 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::