RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 28 دي 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 34141
  تاريخ انتشار : 02 مهر 1396 ساعت 21:59:05
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
برخورد ميني‌بوس سرويس مدرسه با تريلر در کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، ظهر امروز مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان کرمانی با یک دستگاه تریلر در خیابان میرزا آقا خان کرمان برخورد کرده که پس از این حادثه دانش‌آموزان به بیمارستان باهنر کرمان منتقل شدند.

پیمان کارنما مدیر بیمارستان باهنر کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه دانش‌آموزان مصدوم ظهر امروز به این بیمارستان منتقل شدند، اظهار داشت: حال عمومی دانش‌آموزان خوب است و تنها دو نفر به علت تروما در بیمارستان بستری شدند.

امید سلاجقه مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان در ارتباط با تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان در شهر کرمان اظهار داشت: این مینی‌بوس در حقیقت سرویس مدرسه دانش‌آموزان یکی از مدارس ناحیه یک کرمان بوده که با یک تریلی در سطح شهر برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این تصادف مشکل جدی برای دانش‌آموزان رخ نداده است، گفت: 16 نفر از دانش‌آموزان این مینی‌بوس به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: چهار نفر از دانش‌آموزان نیز برای بررسی بیشتر به بیمارستان شهید باهنر انتقال یافتند که مشکل جدی ندارند.

 
 
  نظرات بينندگان :
 
 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::