RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 29 خرداد 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 1715
  تاريخ انتشار : 18 ارديبهشت 1390 ساعت 10:47:09
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
فحاشی هفته نامه تحت امر ملای اخلاق به سایت هلیل در قالب جوابیه!!!

به گزارش هلیل،والا در متن خبر،اینکه این خبر از روابط عمومی فرمانداری دریافت شده ذکر نشده در ثانی ....... بیش از این وقت رسانه ای خود را خرج توضیح به دست اندرکاران این نشریه نخواهیم کرد،و صد البته برای معرفی نحوه نگارش حرفه ای  برگرفته از تراوشات قلم نواندیشانه تان است صد روز هم حاضریم در صدر خبرها این متن مودبانه را قرار بدهیم.

چرا در ابتدا این خبر را به نقل ازورابط عموی فرمانداری زرند منتشر نکردید،حالا سرنوشت خبرتان اینگونه رقم خورده،برای دفاع از حقوق خودتان و یا جامعه زنان باید فحاشی کنید،   ....

 

جوابیه نشریه عصرظهور به سایت هلیل؛

وقتی که هلیل با ادعای حرفه‌ای بودن، به کاهدان می‌زند

سرکار خانم ...
مدیر سایت هلیل

با سلام

مطلع شدم سایت هلیل که زیر نظر جنابعالی مدیریت می‌شود 2 خبر تحت عنوان « گاف بزرگ غیر اخلاقی یک طلبه پر ادعا ،در امر اطلاع رسانی!؟ » در مورخه 6  اردیبهشت و «عکس شاهکار فرهنگی یک نشریه! » در مورخه 7 اردیبهشت بر روی خروجی خود قرار داده است. در این خصوص چند نکته را خدمت شما متذکر می‌شوم:

1 – خبر و عکس مربوطه توسط روابط عمومی محترم فرمانداری زرند برای چاپ در اختیار نشریه عصرظهور قرار داده شده و ما هم از باب همکاری با این فرمانداری، اقدام به انتشار آن نمودیم.

2 – چهره افرادی که در تصویر مشاهده می‌شود بر خلاف تصور ذهن خلاق نویسنده مطلب که آنان را زنان معتاد خطاب کرده است، اعضای امور بانوان و خانواده فرمانداری زرند و میهمانان مدعو از سازمان بهزیستی استان کرمان هستند که در «مراسم افتتاح اولین کمپ ترک اعتیاد ویژه زنان در شهرستان زرند» حضور یافته بودند و شخصی هم که به زعم نویسنده مطلب، پزشک در حال ویزیت این زنان معتاد است، جناب آقای سید احمد هاشمی فرماندار زرند می‌باشد که به عنوان سخنران در این جلسه، حضور داشته است.

3 – خود قضاوت بفرمایید که با این وصف آیا ادبیات توهین‌آمیزی که خطاب به مدیرمسئول محترم نشریه عصرظهور به کار برده‌اید زیبنده ایشان است و یا زیبنده نویسنده سایت هلیل که بدون کمترین تحقیق و جستجو و با نیت‌های غرض‌آلود و جهت‌دار، اقدام به انتشار این مطلب سخیف نموده است.

4 – متأسفانه سایت هلیل با عنوان دروغین دفاع از حقوق زنان، و با بی‌شرمی تمام، جسارت بزرگی را در حق عده‌ای از زنان محترمه جامعه روا داشته، آنجا که با کنار زدن پرده‌های حیا و عفت، خواهان انتشار نام، نشانی و شماره تلفن این بانوان محترمه برای روز مبادا شده است(!!) حال حتی اگر این بانوان محترمه به زعم شما عده‌ای از زنان معتاد باشند آیا باز هم مستحق چنین جسارت و اهانتی بودند؟

ما ضمن ابراز تأسف مجدد از این موضوع و علی‌رغم مخالفت مدیرمسئول نشریه عصرظهور که تاکنون از احدی به هیچ یک از مراجع قضایی شکایت نبرده است، پیگیری قضایی این مسأله را لازم و حق خود می‌دانیم. شاید این پیگیری سبب خیر شود تا شما که مدعی اصولگرایی و رعایت اخلاق حرفه‌ای هستید، پایبند به مدعای خود شوید و بار دیگر با ادعای حرفه‌ای بودن به کاهدان نزنید.

5 – از آنجا که این دو خبر از تاریخ 6 اردیبهشت  تا 8 اردیبهشت به عنوان تیتر یک تا پنجم سایت هلیل قرار داشت، ترتیبی اتخاذ فرمایید که این جوابیه، وفق مقررات به مدت مزبور به عنوان تیتر یک تا پنجم بر روی خروجی سایت هلیل قرار گیرد.


 
 
  نظرات بينندگان :
 
 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::