RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 28 دي 1397 هجري شمسي


   
  کد خبر : 11356
  تاريخ انتشار : 09 اسفند 1393 ساعت 22:57:59
      ارسال به دوستان چاپ خبر  
 

 

   
رنج بدون گنج/تصاویر

به گزارش سایت خبری-تحلیلی هلیل،از بس گفتیم ظرفیت،قابلیت،گنج روی رنج،چهار فصل،هند ایران،بهار در زمستان،اوج اقتصادی مقاومتی،دستان زمخت منتظر تصمیم  نازک دلان و... خسته شدیم  و شرمنده، اینبار بدون تیتر و شرح می نویسیم هندایران سر در گریبان.

تصاویر ذیل بخشی از رنج های بدون گنج کشاورزان در هند ایران هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
  نظرات بينندگان :
 

نگو زبانت لال، هنوز ده بیست دفتر و سازمان و بنگاه دیگر به نام کشاورزان تشکیل شده که با امیدهائی افرادی اینجاها قرار گرفته اند .

کاش سال اینده هیچ کشت و کاری در جنوب صورت نگیرد ( که مطمئنا نمی گیرد ، چون با این شکستهای بزرگ برای کشاورزان هیچ نایی از نظر جانی و مالی و امیدواری باقی نمانده ) تا ببینیم کمر چه کسانی این بین شکسته خواهد شد ( دلالان در درجه اول ، مسئولینی که بر پشت میز نشسته و فقط لاف زحمتکشی دیگران را می زنند ، تنزل عوارض و در نتیجه تعطیلی ساخت و سازها و زیبا سازی های شهری برای شمال کرمان نشینها و... باز جای تاسف برای انانکه باید دفاع کنند و نمی کنند و فراموش کرده اند که دود این مصیبت سر از چشم و گریبان خانواده های خودشان هم در خواهد اورد

گرچه سازمان متولی و پاسخگوی کل مسائل کشاورزی است و رئیس آن شخصا مسئول . ولی آن آقایانی که با مزایا و رانت های خاص مسئولیت هائی را به خصوص در دستگاه های خصوصی در بخش کشاورزی پذیرفته اند و در وقت خوشی ها و موفقیت ها یا توزیع پست ها ، وام ها و اعتبارا ت با ادعاهای فراوا ن ظاهر می شوند ، گویا در مسافرت یا تعطیلات می باشند یا اشتغالات فرا وانشان که از برکت همین مسئولیت ها ایجاد شده ، فرصت پرداختن به مشکلات کشاورزی را ندارند.

حیف این همه نعمت خدا با بی تدبیری مسئولان این طور نابود میشند وکشاورز بدبخت ورشکست میشه ودلالان سود کلان می برند این محصولات در شهرهای بزرگ مثل تهران کیلوی چند هزار تومان به فروش میرسد اینها پول دار می شوند کشاورز جنوب کرمان فقیر مشکل این هست مسئول گرامی کشاورزی جنوب کرمان وقتی نمی توانی کاری انجام بدهی واز حقوق مردم دفاع کنی استفعا بده برو کنار تا ،کسی دیگر بیاد فقط بعضی اعتماد به نفس کاذبی دارند وقتی نمی توانی کاری انجام بدهی بگو نمی توانم بدانید این دنیا یک روز تمام میشود وباید روز حساب جواب پس بدید به این مردم

واقعا جای تاسف داره

اقاي استاندار مثلث توسعه كجاست؟؟!

سلام واقعا جای تاسف داره یه محصول مثل پسته اصلا میشه بگی جایی تو سبد خانواده نداره این قیمت اسمانی داره اما محصولات جنوب کرمان هیچ ارزشی ندارن کاش یک سال هیچ کشاورز جنوبی هیچ نکارد

جناب دکتر موسوری ! دوصد گفته چون نیم کردار نیست !!! روزی منصوب شدی خیلی گرد وخاک راه انداختی و بازار گرمی کردی پس چی شد ؟ در نماز جمعه می خواهی پاسخگوی کشاورزان باشی ؟ مگر کشاورزان مغموم باید جوابشان را توی نماز جمعه بشنوند ؟ چند جلسه اختصاصی ویژه کشاورزان گذاشتی ؟ یا اصلا نماز جمعه محل پاسخگویی به کشاورزان است ؟ گیرم که باشد چه جوابی برای آنها داری وقتی توان برنامه ریزی ندارید و نمی توانید بازلر را کنترل کنید ؟ شعار صادرات شما و نماینده مردم چی شد ؟ فقط کارهای روز مره را از ازطریق پیامک به اطلاع مردم می رسانید؟

با سلام خدمت مدیر محترم و دلسوز سایت هلیل و ابراز تاسف بحال مسئولین بی درد و مسئولیتی که اصلا به عواقب این فاجعه فکر نمی کنند و فقط سوزنشون روی شعار دادن و جلسه گرفتن گیر کرده . این مصیبت بزرگی است که فقر ناشی از ان مردم را وادار به هزار راه خلاف ناخواسته می کند و و همه ان عواقب در اینده ای نه چندان دور بی رحمانه در پرونده مردم خدوم و زحمتکش ولی بی دفاع جنوب کرمان ثبت می شود نه در بی مسئولیتی بزرگان درد نا اشنا یی با نام مسئولییییییین !!!!!!!!!!!!!!!!!

 
         *  فرستنده :
   ايميل :
 نظر :
 
 

 
 

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::