RSS  |  تماس با ما  |  درباره ما  |  پيوند ها  |  آرشيو  | صفحه اصلي
امروز 2 مهر 1398 هجري شمسي

 

 
 هلیل آمد

در آستانه تداعی خیزش منادیان حق و ایثار و از خود گذشتگی عدالتجویانی که برای محو ظلم و بیداد و زدودن ناخالصیها جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته و نهال انقلاب خونبار اسلامی را غرس نموده و اینک که سی و یکمین سالگرد به ثمره نشستن آن را به نظاره نشسته ایم، بر آن شدیم تا به شکرانه این نعمت الهی و جهت حراست و پاسداری از آرمان خونبار شهدای انقلاب و امام شهداء و همه کسانی که شجاعانه در مقابل باطل ایستادند و خون مطهر خویش را تقدیم نمودند تا صفا ، یک رنگی و قسط و عدالت در جامعه حکمفرما شود، به مثابه عنصری کوچک از جمع حق طلبان آزاد اندیشی که در عرصه اطلاع رسانی با سلاح قلم، قلب ظلمت وتباهی را نشانه يا گیرند و قداست و حرمت این رسالت را به هیچ ما به ازای دنیوی معامله نمی کنند، وارد عرصه اطلاع رسانی شده تا از این رهگذر قدمی هر چند کوچک در این مسیر پر مخاطره برداریم.

و هلیل نماد جوشش مواجی است که در دفاع از حریم ولایت و مصالح مردم و آرمان شهداء بر سرنابخردان فریبکار و کج اندیشان زمان خواهد خروشید و امواج سهمگینش ناخالصیها و پلیدیها را به قعر زمین فرود خواهد برد و در عین حال تجلی و تبلور رحمت خداوند متعال است که در پی این جوش و خروش مایه حیات، سر سبزی ، خرمی ، طراوت ، آبادانی و خیرات و ثمرات بی شمار نیز خواهد بود. ما نیز برانیم از عاریت و استعاره نام هلیل انعکاس فریاد مردمی باشیم که در مرور ایام و گذر زمان از آنها انسانهای ساخته است صبور و پرتلاش ، توانمند و با غیرت ، ساده و بی آلایش ، خلاق و متفکر که ظهور اعجاب انگیز تمدن حوزه هلیل رود دلیلی است صادق بر این مدعا. مردمی بر خوردار از تمدنی 7 هزار ساله در منطقه ای که از سرشاخه های بافت تا جازموریان بستر تمدنی را شکل داده است که کشفیات اخیر باستانشاناسی در آن ، تمدن عراق و بین النهرین را تحت الشعاع قرار داده و توجه دنیا را به خود معطوف داشته است ،

مردمی که آثار تیغ خورشید گرمای جنوب بر جبین آنها هویداست. و رنج نامهربانیها ومحرومیتها در برق نگاهشان متجلی است . مردمی که اینک در نقطه تحول به سمت استقلال و تعالی جنوب خیز برداشته اند تا قابلیتهای مختلف این خطه را به منصه ظهور رسانند. و ما نیز دست استمداد به سوی همگان دراز کرده تا با ابراز نظر ، همفکری و راهنمائیهای خودزمینه را برای تضارب آراء ، اندیشه ها و اطلاع رسانی هدفمند و شفاف در تحقق این مهم فراهم نمایند.

     

 

طراحي و توليد : شرکت تحقيقاتي هوش برتر کارمانيا (سهامي خاص)

تمامی حقوق براي سايت خبري هليل محفوظ است - هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است

:: Copyright © 2010 Halil News. All rights reserved ::